Op dinsdagavond 19 maart zal de Salon van het Couveehuis bruisen van artistieke energie, met een bijzondere gelegenheid georganiseerd door Stichting Seelab.
Op dinsdagavond 19 maart zal de Salon van het Couveehuis bruisen van artistieke energie, met een bijzondere gelegenheid georganiseerd door Stichting Seelab. Voorzitter Vincent ’t Sas zal het podium betreden om een boeiende uiteenzetting te geven over Seelab, het innovatieve creatieve project gevestigd in de levendige Duinstraat in Scheveningen. Dit belooft een unieke kans te zijn om meer inzicht te krijgen in de inspirerende missie en visie van Seelab.
Als kers op de taart zullen twee getalenteerde kunstenaars die werkzaam zijn binnen Seelab hun meesterwerken presenteren aan het publiek. Deze presentaties beloven een boeiende inkijk te bieden in de diverse artistieke perspectieven en de grensverleggende creativiteit die gedijen binnen de muren van Seelab.
Te weten
Siem Beets , multidisciplinair kunstenaar
https://siembeets.hotglue.me
Annabelle Schatteman, sculptural storytelling
http://www.annabelleschatteman.com
De avond wordt georganiseerd door KS (Kunstenaars in het Statenkwartier) en KopS (Kunst op Scheveningen).
Aanvang presentatie : 20.00 uur
– inloop vanaf 19.30 uur
Toegang gratis
Consumptie €1 – graag contant te betalen.
Adres: Couvéehuis, Frankenslag 139